PREMIERLIGA Chelsea spasio bod protiv Swanseaja

EPA/WILL OLIVER

Nogometaši Chelseaja u nedjelju su izvukli bod u gostima kod Swanseaja, utakmica je završila 2:2.

‘Bluesi’ su u vodstvo došli u 18. minuti preko Diega Coste, a u drugom poluvremenu u samo tri minute Swansea radi potpuno preokret. Izjednačio je Sigurdsson sa bijele točke u 59. minuti nakon glupog starta Curtoisa u kaznenom prostoru, a u vodstvo su došli u 62. minuti preko Fera. Chelseaja je ipak stigao do boda u 81. minuti, nakon krasnog zgoditka Diega Coste, koji je loptu u mrežu ‘poslao’ škaricama.

Chelseaja je sada drugi sa 10 bodova, dva manje od 100%-tnog vodećeg Manchester Cityja. Swansea je 13. sa četiri boda.