PREMIERLIGA Chelsea ‘pao’ protiv Palacea, novi poraz Bilića

epa05833562 West Ham United's Manager Slaven Bilic ahead of the English Premier League soccer match between West Ham United and Chelsea FC at the London Stadium, in London, Britain, 06 March 2017.  EPA/HANNAH MCKAY EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.

Lider engleskog prvenstva Chelsea upisao je u subotu četvrti ovosezonski poraz od Crystal Palacea (2:1) na Stamford Bridgeu. Iako je Chelsea poveo već u petoj minuti preko Fabregasa, gosti rade preokret u samo šest minuta. Prvo je izjednačio Zaha u devetoj minuti, a Palace u vodstvo dovodi Benteke u 11. Rezultat se do kraja nije mijenjao.

Nogometaši Slavena Bilića doživjeli su poraz od Hulla. Carroll je West Ham doveo u prednost u 18. minuti, ali Hull izjednačuje u 53. preko Robertsona. Sva tri boda Hullu donio je Ranocchia u 85. minuti susreta. Tottenham je s 2:0 slavio protiv Burnleyja, a strijelci su bili Dier i Son.

Watford je pogotkom Britosa pobijedio Sunderland, a Manchester United i WBA odigrali su utakmicu bez golova. Aktualni engleski prvak Leicester s 2:0 slavio je protiv Stokea. Za tri boda pogodili su Ndidi i Vardy.

Ranije u subotu Liverpool je s 3:1 slavio protiv Evertona, a posljednju utakmicu dana od 18:30 igraju Southampton i Bournemouth.