Pobjeda PSG-a, novi kiks Lyona

epa08017849 Paris Saint Germain's Mauro Icardi reacts with teammate Angel Di Maria (R) after scoring the 1-0 lead during the French Ligue 1 soccer match between PSG and Lille at the Parc des Princes stadium in Paris, France, 22 November 2019.  EPA/YOAN VALAT

EPA/YOAN VALAT

U susretu 18. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je bez suviše problema na gostovanju pobijedio St Etienne sa 4-0.

Pobjedu francuskom prvaku donijeli su Leandro Paredes (9), Kylian Mbappe (43, 89) i Mauro Icardi (72). Pobjeda PSG-a mogla je biti i uvjerljivija, no Neymar je u 62. minuti promašio kazneni udarac.

Domaćin je od 25. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Jean Aholou.

Lyon je kiksao kod kuće izgubivši od Rennes sa 0-1. Pogodak odluke zabio je Eduardo Camavinga u 89. minuti.

Identičnim rezultatom Strasbourg je na gostovanju pobijedio Bordeaux, a strijelac je bio Ludovic Ajorque u 11. minuti.

Na ljestvici vodi PSG sa 42 boda, Marseille je drugi sa 35 bodova, a Lillle na trećem mjestu ima 31 bod.

OZNAKE: lyon, psg