Pobjeda Juventusa, Balotelli debitirao za Bresciju

Serie A - Brescia v Juventus Soccer Football - Serie A - Brescia v Juventus - Stadio Mario Rigamonti, Brescia, Italy - September 24, 2019  Brescia's Mario Balotelli during the warm up before the match       REUTERS/Daniele Mascolo DANIELE MASCOLO

REUTERS/Daniele Mascolo

Mušićavi Mario Balotelli (29), koji je u dosadašnjoj karijeri promijenio brojne klubove, napokon je debitirao za Bresciju, momčad iz grada u kojem je odrastao, a u koji je stigao ovog ljeta nakon što je proljetni dio prošle sezone proveo u Marseilleu. Odigrao je cijeli susret, ali debi u dresu Brescije pred domaćim navijačima neće pamtiti po dobrom, jer je moćni Juventus, unatoč lošoj igri, ipak slavio sa 2-1.

Domaćini su poveli u 4. minuti pogotkom Alfreda Donnarumme, ali Juventus je uspio poravnati do poluvremena. U 40. minuti Dybala je izveo korner, a stoper Brescije Jhon Chancellor pogodio je vlastitu mrežu. Pobjedu Juventusu donio je Miralem Pjanić u 63. minuti prekrasnim pogotkom s ruba 16-erca.

Juventus je igrao bez Cristiana Ronalda, koji ima problema sa aduktorom. Također, trener Juvea Maurizio Sarri nastavio je ignorirati Marija Mandžukića, koji nije bio ni na klupi za pričuve.

Susret 5. kola talijanskog prvenstva između Verone i Udinesea, klubova koje vode hrvatski treneri Ivan Jurić i Igor Tudor, završio je neodlučeno 0-0.
Nakon nesretnih poraza u prethodna dva kola od AC Milana (0-1) i Juventusa (1-2), Verona, koju vodi Ivan Jurić, uspjela je sačuvati svoju mrežu, dok je Tudorov Udinese prekinuo niz od tri uzastopna poraza.