Perišić dvostruki strijelac

epa05705009 Inter's Ivan Perisic (L) scores the 2-1 lead during the Italian Serie A soccer match Udinese Calcio vs Inter Milan at Friuli stadium in Udine, Italy, 08 January 2017.  EPA/ALBERTO LANCIA

Hrvatski nogometaš Ivan Perišić na najbolji je način ušao u novu godinu postigavši oba gola u pobjedi svog Intera na gostovanju kod Udinesea (2-1) u 19. kolu Talijanske lige.

Udinese je poveo u 17. minuti giolom Jankta, da bi Perišić s dva gola preokrenuo. Prvo je u 45. minuti preciznim udarcem izjednačio, da bi u tri minute prije kraja glavom donio pobjedu klubu iz Milana. Perišić je ove sezone u Seriji A zabio šest golova. Marcelo Brozović je također odigrao cijelu utakmicu za Inter koji je trijumfom skočio na šestu poziciju. Kod Udinesea je Stipe Perica ušao u 72. minuti.