Pašalić strijelac u pobjedi Spartaka nad Zenitom

epa06302864 Spartak Moscow's midfielder Mario Pasalic (R) in action against Sevilla's French midfielder Steven N'Zonzi (L) during the UEFA Champions League group E soccer match between Sevilla FC and Spartak Moscow at the Sanchez Pizjuan stadium in Seville, Spain, 01 November 2017.  EPA/RAUL CARO

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić zabio je pogodak u pobjedi svog Spartaka iz Moskve nad Zenitom (3:1) u derbiju 18. kola ruskog prvenstva.

Pašalić je u igru ušao u 76. minuti utakmice, a pogodak za konačnih 3:1 zabio je u šestoj minuti sudačke nadoknade. Pašalić je tako postigao treći pogodak u dresu Spartaka obve sezone.

Pogotke za Spartak, aktualnog ruskog prvaka, postigli su i Samedov i Luiz Adriano, a jedini strijelac za Zenit bio je Crscito.

Ovom pobjedom Spartak je skočio na četvrto mjesto na ljestvici sa 31 bodom, dva manje od drugog Zenita, a jednim manje od trećeg CSKA.