PAO INTER Prva pobjeda Rudeša u 24. kolu

Zagreb, 8.03.2019 -Odigrana je utakmica 24. kola Prve HNL Rudeš - Inter .Na slici  Bosec Antonio (26) Inter Zaprešić.   foto HINA/ Tomislav PAVLEK /tp

Nogometaši Rudeša u susretu su 24. kola Prve HNL ostvarili svoju prvu ovosezonsku pobjedu svladavši kao domaćini na stadionu u Kranjčevićevoj ulici Inter iz Zaprešića sa 2-0 (0-0).

Rudeš je do pobjede stigao s dva lijepa pogotka u drugom poluvremenu, prvoga je nakon samo nekoliko sekundi igre u nastavku postigao Juranović (46), dok je drugi djelo Joaoa Ericka (77).

Pred 50 gledatelja sudio je Pejin iz Donjeg Miholjca.

Rudeš je i dalje uvjerljivo posljednji na ljestvici sa sedam bodova, dok je Inter osmi sa 21. Između njih je Istra 1961 sa 17 bodova.

Na ljestvici vodi Dinamo sa 58 bodova, druga Rijeka ima 44, a treći Osijek 41 bod.