OGROMNO VESELJE NA RUJEVICI Rijeka osvojila povijesni naslov prvaka!!!

Rijeka, 21.5.2017 - Utakmica 35. kola Prve HNL Rijeka - Cibalia na stadionu na Rujevici. Na slici navijaèi Rijeke.
foto HINA/ Miljenko KLEPAC/ ua

Nogometaši Rijeke novi su prvaci Hrvatske! Kolo prije kraja prvenstva pobjedom nad Cibalijom na prepunoj Rujevici ‘pobjegli’ su Dinamu na nedostižnih pet bodova i po prvi puta u svojoj povijesti osvojili naslov prvaka.

Uraganskih prvih petnaest minuta protiv Cibalije, Rijeka je iskoristila da povede s 2:0. Gavranović je pogodio u 11. i 15. minuti izazvavši ogromnu euforiju na stadionu, ali i u cijeloj Rijeci. Roman Bezjak je povidio u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, a 4:0 postavio je Župarić u 72. minuti susreta.

Velika fesšta u Rijeci može početi, Rijeka je novi prvak!

Uoči gostovanja na Maksimiru u posljednjem kolu, kada će i primiti trofej pobjednika HNL-a, Rijeka ima 88 bodova, pet više od Dinama.

OZNAKE: Rijeka, HNL, cibalia