NBA: Pobjede Denvera, Milwaukeeja, Lakersa i Houstona

Pixabay

Denver Nuggets su sa 127-99 kod kuće pobijedili Portland Trail Blazerse Marija Hezonje koji je u 12 minuta na terenu zabio devet koševa (šut iz igre 3/5, trice 0/1) uz jednu asistenciju, a domaću je miomčad do pobjede predvodio Nikola Jokić sa 29 poena, 13 skokova i devet asistencija.

Jerami Grant je za Denver, koji je dobio sva tri susreta protiv Portlanda ove sezone, ubacio 17 koševa.

Nuggetsi su uspjeli zaustaviti Damian Lillarda koji je za Portland zabio svega 21 koš, što mu je najmanji učinak od 9. siječnja. CJ McCollum je dodao 20 za Portland kojem je prekinut niz od četiri pobjede.

Houston Rockets su sa 125-110 također na svom terenu svladali Charlotte Hornetse i to nakon šio su nadoknadili zaostatak od 15 koševa. James Harden je gotovo upisao triple-double, utakmicu je završio sa 40 koševa, 12 asistencija i devet skokova.

Miles Bridges i Terry Rozier su sa po 20 koševa svaki bili najbolji u redovima Hornetsa kojima je voo četvrti poraz u nizu.

Milwaukee Bucks su sa 120-108 u gostima pobijedili New Orleans Pelicanse zahvaljujući Giannisu Antetokounmpou koji je upisao 34 koša i 17 skokova.

Bucksi su zaostajali veći dio prvog poluvremena a onda su nadigrali Pelicanse 42-24 u trećoj četvrtini. Antetokounmpo je samo u tom dijelu utakmice zabio 16 koševa. Khris Middleton je dodao 20 koševa za Milwaukee, a Dragan Bender nije ulazio u igru.

Brandon Ingram je predvodio New Orleans sa 32 ubačaja.

Los Angeles Lakers su u svom Staples centru sa 129-102 bili bolji od San Antonio Spursa, a LeBron James je zabio 36 koševa, od čega 19 u zadnjoj četvrtini, za pobjedu domaće momčadi.

DeMar DeRozan je bio najbolji strijelac Spursa sa 28 koševa, a Luka Šamanić nije ulazio u igru.

OZNAKE: NBA, NBA liga