NBA Minnesota nadigrala Clipperse, Cleveland Knickse

epa07363401 Milwaukee Bucks forward Giannis Antetokounmpo of Greece scores during the NBA game between the Milwaukee Bucks and the Chicago Bulls at the United Center in Chicago, Illinois, USA, 11 February 2019.  EPA/TANNEN MAURY SHUTTERSTOCK OUT

Dario Šarić je sinoć odigrao odličnu utakmicu u pobjedi Minnesota Timberwolvesima nad novom momčadi Ivice Zubca LA Clippersima, Bojan Bogdanović je upisao solidan učinak u još jednoj pobjedi Indiana Pacersa, a u okršaju između Cleveland Cavaliers Ante Žižića i New York Knicksa Marija Hezonje bolji su bili Cavaliers.

Minnesota Timberwolves su kod kuće sa 130-120 nadigrali LA Clipperse, a
Dario Šarić je u 34 minute na terenu ubacio 19 koševa (šut iz igre 7/11 i trice 4/5), dodavši tome osam skokova, dvije asistencije i dvije ukradene lopte.

Karl-Anthony Towns je bio najbolji pojedinac Minnesote sa 24 ubačaja i 10 skokova, a Derrick Rose je u povratku na terene nakon što je zbog ozljede propustio tri utakmice zabio 22 koša.

Lou Williams je bio najbolji strijelac utakmice i Clippersa, on je utakmicu završio sa 45 koševa, a Ivica Zubac je u 15 minuta upisao tri koša (šut iz igre 1/2), jedan skok i jednu asistenciju.

Cleveland Cavaliers su zadali New York Knicksima rekordni 17. poraz zaredom, svladali su ih kod kuće sa 107-104.

Kadeem Allen je predvodio poraženu momčad sa 25 koševa, a Hezonja je zabio pet koševa i upisao pet skokova te jednu asistenciju u 16 minuta na terenu.

Collin Sexton je bio najbolji kod Clevelanda sa 20 poena, a Ante Žižić nije ulazio u igru.

Indiana Pacers Bojana Bogdanovića su kod kuće sa 99-90 bili bolji od Charlotte Hornetsa. Hrvatski je košarkaš u 31 minuti zabio 14 koševa (šut iz igre 5/11, trice 1/5) i ugrabio dva skoka.

Myles Turner je predvodio Pacerse sa 18 koševa i osam skokova, dok je najbolji kod Hornetsa bio Kemba Walker sa 34 ubačaja.

Russell Westbrook je postavio novi NBA rekord u broju triple-doubleova zaredom a Paul George je zabio 47 koševa i upisao triple-double u pobjedi Oklahoma City Thunder nad gostujućim Portland Trail Blazersima 120-111.

Westbrook je utakmicu završio sa 21 košem, 14 skokova i 11 asistencija i to mu je deseti triple-double zaredom zahvaljujući kojem je srušio rekord Wilta Chamberlaina koji je upisao devet uzastopnih triple-doubleova 1968.

George je uz 47 koševa dodao i 12 skokova te 10 asistencija. Ovo je treći poraz zaredom Trail Blazersa kojima nije pomogao ni 31 koš Damiana Lillarda.