NBA: Bogdanović predvodio Indianu do pobjede

Bojan Bogdanović je sinoć bio najbolji strijelac Indiana Pacersa koji su sa 116-92 pobijedili LA Clipperse, dok je Dario Šarić u porazu svojih Minnesota Timberwolvesa odigrao solidnu utakmicu.

Bogdanović je odigrao 32 minute i u tom je vremenu ubacio 29 koševa(šut iz igre 12/19, trice 3/6) uz sedam skokova, jednu asistenciju i tri ukradene lopte. Myles Turner je dodao 17 koševa a Indiana je svoj pobjednički niz povećala na četiri utakmice. Montrezl Harrell je bio najbolji kod Clippersa sa 19 poena.

Dario Šarić je odigrao još jednu solidnu utakmicu iako su njegovi Timberwolvesi doživjeli poraz u gostima kod Orlando Magica 112-122. Šarić je odigrao 21 minutu i zabio 17 koševa (šut iz igre 7/11, trice 3/6) te tome pridodao osam skokova i jednu asistenciju.

Terrence Ross je predvodio pobjedničku momčad sa 32 koša, a Nikola Vučević je ubacio 21 uz 10 skokova. Najbolji pojedinac Minnesote bio je opet Karl-Anthony Towns sa 27 ubačaja i 11 skokova.

Oklahoma City Thunder su kod kuće sa 117-95 pobijedili Memphis Grizzliese, a Paul George je zabio 27 koševa. Russell Westbrook je u pobjedi svoje momčadi upisao svoj osmi uzastopni triple-double sa 15 koševa, 15 asistencija i 13 skokova. Tako je postao tek drugi igrač u povijesti NBA s osam triple-doubleova zaredom nakon Wilta Chamberlaina kojem je to uspjelo 1968.

LA Lakers su sinoć sa 129-128 nadigrali Boston Celticse i to zahvaljujući Rajonu Rondu koji je zabio koš na zvuk sirene za kraj utakmice. LeBron James je također upisao triple-double zabivši 28 koševa, 12 skokova i 12 asistencija. Ivica Zubac nije ulazio u igru za Lakerse. Kyrie Irving je kod Bostona bio najbolji sa 24 koša.