Milan se vratio na čelo Serie A, Zlatan Ibrahimović i Ante Rebić dvostruki strijelci

epa08967384 AC Milan's Zlatan Ibrahimovic jubilates after scoring the 0-1 during the Italian cup quarter-final soccer match between FC Inter and AC Milan at Giuseppe Meazza stadium in Milan, Italy, 26 January 2021.  EPA/MATTEO BAZZI

EPA/MATTEO BAZZI

Nogometaši Milana vratili su se na vrh Serie A nakon što su u nedjelju u 21. kolu slavili na domaćem terenu protiv Crotonea s 4:0.

Milan je u vodstvo došao u 30. minuti prekrasnim pogotkom Zlatana Ibrahimovića. Švedski nogometaš postigao jesvoj drugi pogodak u 64. minuti. Samo šest minuta kasnije utakmica je i definitivno bila riješena. U samo dvije minute (69. i 70.) dva gola postigao je hrvatski reprezentativacAnte Rebić, oba na asistenciju Çalhanoğlua.

Ibrahimović i Rebić zamijenjeni su u 77. minuti, a umjesto njih u igru su ušli Mario Mandžukić i Jens Petter Hauge.

U drugoj poslijepodnevnoj utakmcii Udinese je s 2:0 slavio protiv Verone. Od 18 sati igraju Parma i Bologna, a od 21 sat na rasporedu je susret Lazija i Cagliarija.