Mandžukić asistirao za pobjedu Juventusa

epa06295679 Milan's forward Fernandez Suso (R) and Juventus' forward Mario Mandzukic fight for the ball during the Italian Serie A soccer match between AS Milan and Juventus FC at Giuseppe Meazza Stadium in Milan, Italy, 28 October 2017.  EPA/DANIEL DAL ZENNARO

U posljednjem susretu 21. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u pondjeljak na domaćem terenu protiv Genoe slavio sa 1-0. Pobjednički gol zabio je u 16. minuti Douglas Costa nakon dodavanja Marija Mandžukića.

Hrvatski napadač je ove sezone u talijanskom prvenstvu upisao 4 gola i 3 asistencije.

Dan ranije u derbiju kola Inter i Roma su odigrali 1-1, a za pogodak domaćina asistirao je Marcelo Brozović, dok je vodeći Napoli na gostovanju pobijedio Atalantu sa 1-0 pogotkom Driesa Mertensa u 65. minuti.