Man. City – Bristol City 2:1

epa06310013 Kevin de Bruyne (C) of Manchester City celebrates with teammates after scoring the opening goal during the English Premier League match between Manchester City and Arsenal at the Etihad Stadium in Manchester, Britain, 05 November 2017.  EPA/NIGEL RODDIS No use with unauthorised audio, video, data, fixture lists, club/league logos 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.  EDITORIAL USE ONLY  EDITORIAL   EDITORIAL USE ONLY  EDITORIAL USE ONLY

U prvom susretu polufinala engleskog nogometnog Liga kupa Manchester City je pobijedio Bristol City 2-1, a pogodak odluke zabio je Sergio Aguero u posljednjim trenucima susreta.

Četvrtoplasirana momčad ‘Championshipa’ odlično se držala na Etihadu, ali je u posljednjim trenucima susreta ipak popustila i ‘Građani’ su izborili pobjedu uoči uzvrata koji je na rasporedu 23. siječnja.

Gosti su poveli u 44. minuti golom Bobbyja Reida iz kaznenog udaraca kojeg je skrivio John Stones oborivši upravo Reida. Izjednačio je Kevin de Bruyne u 55. minuti, a pobjedu lideru Premiershipa donio je Aguero u drugoj minuti sudačke nadoknade.

U drugom polufinalnom paru sastaju se Chelsea i Arsenal. Prva utakmica je na rasporedu u srijedu, 10. siječnja na Stamford Bridgeu, a uzvrat je 24. siječnja na Emiratesu.