LUDA UTAKMICA U TORINU: Juventus prosuo 3:0, slavio autogolom u sudačkoj nadoknadi

epa07808449 Juventus' Danilo (L) scores the opening goal during the Italian Serie A soccer match Juventus FC vs SSC Napoli at the Allianz Stadium in Turin, Italy, 31 August 2019.  EPA/ALESSANDRO DI MARCO

EPA/ALESSANDRO DI MARCO

Nogometaši Juventusa u subotu su upisali i drugu pobjedu u novoj sezoni. U Torinu su u ludoj utakmici slavili protiv Napolija sa 4:3.

Krenulo je fantastično za Juventus. U 16. minuti u vodstvo ih je doveo Danilo, samo minutu nakon što je ušao u igru, zamijenivši ozlijeđenog De Sciglija. Tri minute kasnije već je bilo 2:0. Strijelac – Gonzalo Higuaín.

U 62. minuti Cristiano Ronaldo povisio je na 3:0, i kada se činilo da je sve gotovo, na scenu stupaju nogometaši Napolija. U 66. minuti smanjio je Manolas, samo dvije minute kasnije pogodak za 3:2 postigao je Lozano, a u 81. minuti izjednačio je Di Lorenzo.

Pobjedu Juventusu donio je Koulibaly autogolom u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Hrvatski napadač Mario Mandžukić i ovu je utakmicu Juventusa odgledao s klupe za pričuve.

U danas ranije odigranoj utakmici Milan je pogotkom Hakana Çalhanoğlua iz 12. minute slavio protiv Brescije.