Liverpool se vratio na prvo mjesto

Nogometaši Liverpoola vratili su se na prvo mjesto Premier lige nakon što su u nedjelju u 31. kolu u gostima svladali predzadnji Fulham sa 2-1, i sada imaju dva boda više od Manchester Cityja, čiji je prvenstveni dvoboj protiv Manchester Uniteda odgođen zbog obaveza u FA kupu.

Liverpool je poveo golom Sadia Manéa u 26. minuti i stalno je imao inicijativu, ali u 74. minuti, zahvaljujući nesporazumu između stopera Van Dijka i vratara Alissona Becker, Ryan Babel je donio izjednačenje Fulhamu. No, u 81. minuti James Milner iz penala, kojeg je izborio Sadio Mané, donosi pobjedu “redsima”.

Hrvatski stoper Dejan Lovren ostao je na klupi za pričuve Liverpoola, a večeras se još sastaju Everton i Chelsea.