LIGUE 1 Težak poraz Monaca, Subašić primio četiri gola

EPA/SEBASTIEN NOGIER

Momčad Monaca teško je poražena u nedjelju na gostovanju kod Lillea. Obje su momčadi utakmicu završile s desetoricom, a Monaco je današnjim porazom pao na treće mjesto Ligue 1. Prestigao ga je Lyon. Obje ekipe sada imaju po 55 bodova.

Poveo je Lille prteko Amalfitana u 37. minuti. Civelli je ‘pocrvenio’ iu 55. minuti, a priključio mu se Echiejile u 65. minuti. Eder povisuje rezultat u 67., Obbadi je pogodio u 77., a Sidibe u 88. minuti. Počasni pogodak za Monaco postiže Bahlouli u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Hrvatski varatar Danijel Subašić branio je cijelu utakmicu, a Mario Pašalić nije bio ni na klupi.

U drugoj utakmici dana Nice je s 3:0 slavila protiv Rennaisa. Hat-trick je postigao Hatem Ben Arfa, koji je pogodio s bijele točke u 33., precizan je bio i u 41. te 56. minuti susreta.