LIGUE 1 Prvijenac Mbappea u visokoj pobjedi PSG-a

epa06187576 New player of Paris Saint Germain Kylian Mbappe poses during his presentation in Paris, France, 06 September 2017. The 18-year-old France forward moved on a season-long loan from AS Monaco to PSG with an option to make the transfer permanent at the end of the season.  EPA/ETIENNE LAURENT

Nogometaši PSG-a svladali su u petak navečer Metz sa visokih 5:1, a svoj je prvi pogodak u dresu Parižana postigao Kylian Mbappe.

PSG je došao u vodstvo u 31. minuti preko Cavanija, a izjednačio je Riviére šest minuta kasnije. U drugom poluvremenu, Metz je u 56. minuti ostao s desetoricom, nakon što je izravni crveni karton dobio Assou-Ekotto. PSG zatim postiže još četiri gola – Mbappe u 59., Neymar u 69., Cavani u 75. i Moura u 87. minuti.

U drugom susretu igranom u petak Lille i Bordeaux odigrali su bez pogodaka.