LIGUE 1 Monaco uvjerljiv protiv Nice, dva gola Falcaa

epa05771060 Valere Germain of AS Monaco (R) celebrates with his teammates after scoring a goal against OGC Nice during the French Ligue 1 soccer match, AS Monaco vs OGC Nice, at Stade Louis II, in Monaco, 04 February 2017.  EPA/SEBASTIEN NOGIER

Nogometaši Monaca uvjerljivo su u subotu slavili protiv ‘prvog pratitelja’ Nice sa 3:0. Momčad iz Kneževine u 23 je utakmice postigla čak 68 golova, daleko najviše u francuskoj Ligue 1.

Valere Germain doveo je Monaco u vodstvo u 47. minuti, a Radamel Falcao bio je precizan u 60. i 81. minuti.

Monaco je upoutio 14 udaraca prema vratima Nice, od čega je 7 išlo u okvir vrata. S druge strane, Nice je 11 puta prijetila vratima lidera prvenstva, ali samo jedan udarac išao je u okvir vrata, a njega je obranio prvi vratar hrvatske reprezentacije Danijel Subašić.