LIGUE 1 Monaco ‘šesticom’ ispratio Montpellier, Subašić nastupio

EPA/SEBASTIEN NOGIER

Nogometaši Monaca u petak su, na otvaranju desetog kola francuske Ligue 1, slavili protiv Montpelliera sa visokih 6:2 i stigli na samo bod zaostatka za vodećom Nicom.

Prvi vratar hrvatske nogometne reprezentacije odigrao je cijelu utakmicu za Monaco, primio dva pogotka i upisao jednu obranu. Montpellier je došao u vodstvo već u devetoj minuti, kada je pogodio Boudebouz.

Monaco izjednačuje s bijele točke u 36. – precizan je bio Falcao. Na 2:1 za Monaco povisuje Lottin u 49. minuti, ali Montpellier se vraća u 61. iz penala. Pogodio je ponovno Boudebouz.

Do kraja susreta Monaco je uspio postići još četiri pogotka – precizni su bili Jemerson (64′), Germain (74′), Lemar (76′) i Traore (89′).

Nica je vodeća sa 23 boda i utakmicom manje od Monaca, koji je na drugom mjestu sa 22 boda. Montpellier je na 16. mjestu sa 10 osvojenih bodova.