LIGUE 1 Balotelli dvostruki strijelac, novi pogodak Santinija

EPA/IAN LANGSDON

U nedjeljnim utakmicama 18. kole francuske Ligue 1 momčad Nice slavila je protiv Dijona sa 2:1, dok je Caen sa 3:0 nadigrao Metz.

Talijanski napadač Mario Balotelli bio je junak Nice. Postigao je oba pogotka za svoju ekipu i donio 13. pobjedu Nici, lideru francuskog prvenstva. Balotelli je prvo realizirao jedanaesterac u 32. minuti za vodstvo Nice, a Dijon je izjednačio pet minuta kasnije preko Tavaresa, također s bijele točke. Balotelli je u 50. minuti pogodio za nova tri boda Nice.

U derbiju začelja Caen je uvjeljivo slavio protiv Metza. Karamoh je doveo domaćina u vodstvo u 20. minuti, a potom je Ivan Santini povećao vodstvo u 61. minuti. Konačnih 3:0 postavio je Sane u trećoj minuti sudačke nadoknade.