LIGA PRVAKA: ‘Šestica’ Reala, Bayer bolji od Atletica

epa07977253 Alvaro Morata (C) of Atletico is pressured by Mitchell Weiser (foreground L) and Charles Aranguiz of Bayer Leverkusen during the UEFA Champions League group D soccer match between Bayer Leverkusen and Atletico Madrid in Leverkusen, Germany, 06 November 2019.  EPA/FRIEDEMANN VOGEL

EPA/FRIEDEMANN VOGEL

Nogometaši Real Madrida slavili su u srijedu u četvrtom kolu Lige prvaka protiv Galatasarayja s čak 6:0, uz tri gola Rodryga, dva goola Karima Benzeme i jednim Sergija Ramosa s bijele točke. Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić u igru je ušao u 60. minuti umjesto Casemira.

U drugom susretu skupine A PSG je s 1:0 slavio protiv Club Bruggea. Jedini gol na utakmici dao je Mauro Icardi. Ovom pobjedom PSG je izborio osminu finala Lige prvaka.

U skupini B Bayern je u ranijoj utakmici svladao Olympiakos s 2:1, dok je Tottenham na gostovanju kod Crvene Zvezde slavio s 4:0. Giovani Lo Celso doveo je Tottenham u vodstvo, dva je gola potom dao Heung-Min Son, a u strijelce se upisao i Christian Eriksen.

U skupini C bilježimo dva remija. U ludoj utakmici Dinamo i Šahtar su u maksimiru odigrali 3:3, dok je Atalanta odigrala 1:1 protiv engleskog prvaka Manchester Cityja, uz pogodak Marija Pašalića.

U skupini D Juventus je ranije s 2:1 slavio protiv Lokomotiva, dok je Bayer na domaćem terenu pobijedio Atletico Madrid s 2:1. Autogolom Thomasa Parteyja bayer je došao u vodstvo u 41. minuti, povisili su u 55. preko Kevina Villanda, a konačni je rezultat postavio Alvaro morata u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

OZNAKE: Liga prvaka