Lazio izgubio 1:2 od Sassuola

epa08540584 Lazio's Jordan Lukaku in action during the Serie A soccer match between SS Lazio and US Sassuolo at the Olimpico stadium in Rome, Italy, 11 July 2020.  EPA/RICCARDO ANTIMIANI

EPA/RICCARDO ANTIMIANI

Nogometaši Lazija i dalje zaostaju sedam bodova za vodećim Juventusom nakon što su u subotu upisali treći poraz u nizu u talijanskom prvenstvu, izgubivši u 32. kolu na domaćem terenu od Sassuola sa 1-2.

Lazio je poveo uz puno sreće u 33. minuti, a strijelac je bio španjolski veznjak Luis Alberto. U drugom poluvremenu uslijedio je neočekivani preokret, prvo Giacomo Raspadori u 52. zabija za 1-1, a pobjedu gostima u sudačkoj nadoknadi donosi Francesco Caputo (90+1).

Večeras Brescia igra protiv Rome (19.30 sati), a u derbiju kola vodeći Juventus dočekuje trećeplasiranu Atalantu (21.45 sati), koja je nakon korona-pauze nanizala šest pobjeda.