Kramarić na gostovanju kod Eintrachta nastavio golgeterski niz

FILE PHOTO: Bundesliga - TSG 1899 Hoffenheim v Bayern Munich FILE PHOTO: Soccer Football - Bundesliga - TSG 1899 Hoffenheim v Bayern Munich - PreZero Arena, Sinsheim, Germany - September 27, 2020. TSG 1899 Hoffenheim's Andrej Kramaric celebrates scoring their third goal. REUTERS/Wolfgang Rattay DFL regulations prohibit any use of photographs as image sequences and/or quasi-video/File Photo WOLFGANG RATTAY

Wolfgang Rattay/REUTERS/PIXSELL

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić došao je do već šestog gola u aktualnoj sezoni Bundeslige. U sklopu 3. kola Hoffenheim je na gostovanju kod Eintrachta poražen rezultatom 2:1 (0:1).

29-godišnjak se upisao u strijelce u 18. minuti kada se nakon dodavanja Baumgartnera na rubu kaznenog prostora driblingom oslobodio svog čuvara, a potom je lijevom nogom pogodio suprotne rašlje.

Do konca susreta domaćini su došli do preokreta u kojem se iskazao nizozemski napadač Bas Dost koji je prvo u 54. minuti asistirao Kamadi za izjednačenje, a potom je u 71. minuti sam iz peterca zakucao loptu u mrežu.

Kramarić je u prvom kolu sezone upisao hat-trick protiv Kolna, a potom je s dva zgoditka srušio aktualnog prvaka Bayerna. Osim prvenstva efikasan je bio i u kupu kada se protiv Chemnitzera dva puta upisao u strijelce.

Hoffenheim je tako nakon tri kola upisao šest osvojenih bodova te se nalazi u grupi klubova koji dijele vrh ljestvice najbolje njemačke lige.