Kramarić i Pjaca strijelci, nova pobjeda Nike Kovača

dpatop - Schalke's Marko Pjaca (2-L) scores his side's 1st goal during the German Bundesliga soccer match between FC Schalke 04 and Hertha BSC at the Veltins-Arena in Gelsenkirchen, Germany, 03 March 2018. Photo: Ina Fassbender/dpa - Use only with the written agreement

Nogometaši Eintracht Frankfurta bivšeg hrvatskog izbornika Nike Kovača svladali su u subotu u 25. kolu Bundeslige Hannover sa 1:0. Jedini strijelac na utakmici bio je Danny da Costa u 39. minuti utakmice. Hrvatski nogometaš Ante Rebić igrao je za Frankfurt do 89. minute.

Reprezentativni napada Andrej Kramarić nastavio je sa sjajnim partijama u dresu Hoffenheima. U pobjedi 2:0 nad Ausburgom, Kramarić je postigao vodeći pogodak u 30. minuti, a 20 minuta kasnije asistirao je Gnabryju za konačnih 2:0.

U strijelce se u subotu upisao i Marko Pjaca, koji je u 37. minuti postigao jedini pogodak za Schalke u pobjedi nad Herthom. HSV i Mainz su odigrali bez pogodaka, a Bayer je s 2:1 slavio protiv Wolfsburga. Golove za Bayer postigli su Lucas Alario i Julian Brandt, a jedini za Wolfsburg Admir Mehmedi. Tin Jedvaj u igru je ušao u 46. minuti, nakon ozljede Svena Bendera.