KHL Medveščak slavio protiv Barsa

Igor Soban/PIXSELL

Hokejaši Medveščaka pobijedili su u susretu KHL lige u Zagrebu momčad Barsa iz Kazanja s 2-1 (1-1, 0-0, 1-0).

Medveščak je u Zagrebu slavio protiv jednog od favorita za naslov,  vodeće momčadi Istočne konferencije i ekipe koja je od zadnjih 11 susreta dobila čak 10.

Već u 5. minuti Brandon McMillan je doveo “medvjede” uz vodstvo, a izjednačio je Fjodor Malihin u 14. minuti. Nakon što u drugoj trećini nije bilo golova pobjednčki pogodak za Zagrepčane ubilježio je Tomas Mertle u 48. minuti na dodavanje Blakea Parletta.

Medveščak je pobjedom sada 11. s 26 bodova, a osmo mjesto koje vodi u doigravanje bježi mu četiri boda. Za dva dana Medveščak dočekuje Neftehimik.