Kane spasio Tottenham od poraza protiv Norwicha

epa08093131 Tottenham's Christian Eriksen celebrates scoring their first goal  during the English Premier League match between Norwich City and Tottenham Hotspur at the Carrow Road Stadium, Norwich, Britain, 28 December 2019.  EPA/Alan Walter EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications

EPA/Alan Walter

Nogometaši Tottenhama u subotu su izbjegli poraz od posljednjeplasiranog Norwicha pogotkom Harryja Kanea s bijele točke u 83. minuti. Mario Vrančić doveo je Norwich u prednost u 18. minuti, a izjednačio je Christian Eriksen u 55. minuti. Novo vodstvo Norwichu donio je Serge Aurier autogolom u 61. minuti, da bi sedam minuta prije kraja Kane izjednačio za konačnih 2:2.

Leicester je, nakon poraza od Liverpoola prije dva dana, slavio protiv West Hama s 2:1. Leicester je mogao do vodstva u 12. minuti, ali udarac Grayja s bijele točke obranio je vratar West Hama. Ipak, do vodstva dolaze u 40. minuti preko Iheanacha. Izjednačio je Pablo Fornals u 45. minuti, a sva tri boda Leicesteru dobio je Gray u 56. minuti.

U 20:45 svoj su susret počeli nogometaši Burnleyja i Manchester Uniteda.