Juventusu derbi s Milanom, Mandžukić strijelac

epa07159733 Juventus' Mario Mandzukic (L) celebrates with teammate Miralem Pjanic scoring the 0-1 lead during the Italian Serie A soccer match between AC Milan and Juventus FC at Giuseppe Meazza stadium in Milan, Italy, 11 November 2018.  EPA/DANIEL DAL ZENNARO

U posljednjoj nedjeljnoj utakmici 12. kola talijanske Serie A nogometaš Juventusa slavili su u gostima kod Milana sa 2:1.

Povela je ‘Stara dama’ preko Marija Mandžukića, koji se vratio u momčad Massimiliana Allegrija nakon ozljede. Bivši hrvatski reprezentativac sjajno je zabio glavom u 8. minuti nakon asistencije Alexa Sandra.

Milan je u 41. minuti imao odličnu priliku za izjednačenje. Sudac je pokazao na bijelu točku, ali Gonzalo Higuain, bivši igrač Juventusa, nije realizirao jedanaesterac.

Konačnih 2:0 postavio je Cristiano Ronaldo u 81. minuti utakmice. Higuain je do kraja susreta zaradio i crveni karton zbog bučne rasprave sa sucem.