Juventus pobjedom nad Crotoneom skočio na treće mjesto

epa09030352 Juventus’ Cristiano Ronaldo jubilates after scoring the goal (2-0) during the italian Serie A soccer match Juventus FC vs FC Crotone at the Allianz stadium in Turin, Italy, 22 February 2021.  EPA/ALESSANDRO DI MARCO

EPA/ALESSANDRO DI MARCO

U posljednjoj utakmici 23. kola talijanske Serie A nogometaši Juventusa u ponedjeljak su kod kuće slavili protiv Crotonea, posljednjeplasirane momčadi na ljestvici.

Dvostruki strijelac u pobjedi Juventusa bio je Cristiano Ronaldo u 38. i 45. minuti, dok je treći gol zabio McKennie u 66. minuti susreta.

Juventus se sa 45 bodova popeo na treće mjesto na ljestvici, četiri boda manje, ali i utakmicu manje od drugoplasiranog Milana. Prvi je Inter sa 53 boda iz 23 utakmice. Crotoneu je ovo 17. poraz i posljednji je na ljestvici sa 12 bodova.