Inter do drugog mjesta velikim preokretom protiv Torina

epa08544264 Inter Milan's Lautaro Martinez (L) and his teammate Ashley Young celebrate the 3-1 goal  during the Italian Serie A soccer match between Inter Milan and Torino FC at Giuseppe Meazza stadium in Milan, Italy, 13 July 2020.  EPA/MATTEO BAZZI

EPA/MATTEO BAZZI

Nogometaši milanskog Intera sinoć su, u posljednjem susretu 32. kola talijanskog prvenstva, na San Siru slavili protiv Torina s 3:1 i probili se na drugo mjesto ljestvice Serie A.

Torino je pogotkom Andrea Belottija iz 17. minute na odmor otišao s prednosti, ali ‘Nerazzuri’ su u drugom poluvremenu došli do velikog preokreta. Izjednačio je Ashley Young u 48. minuti, a tri minute kasnije Diego Godin je zabio za 2:1. Konačni rezultat postavio je Lautaro Martinez u 61. minuti susreta.

U akciji kod prvog Interovog gola sudjelovao je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović, a odigrao je cijelu utakmicu. Brozović je, podsjetimo, zbog vožnje pod utjecajem alkohola ostao bez vozačke dozvole, a Inter ga je jučer kaznio i sa sto tisuća eura, kako su objavili talijanski mediji.