ICC Manchester United – Inter 1-0

epa07729089 Inter's Milan Skriniar (R) in action against Manchester United's Daniel James (L) during the International Champions Cup soccer match between Manchester United and Inter Milan at the National Stadium in Singapore, 20 July 2019.  EPA/WALLACE WOON

EPA/WALLACE WOON

Nogometaši Manchester Uniteda i Intera odigrali su pripremnu utakmicu u okviru ovogodišnjeg izdanja International Champions Cupa, a na Nacionalnom stadionu u Singapuru slavio je engelski klub sa 1-0 (0-0).

Pobjedu momčadi Ole Gunnara Solskjaera donio je 17-godišnji junior Mason Greenwood pogotkom u 76. minuti, 13 minuta nakon što je zamijenio Anthonyja Martiala.

Engleska momčad je bila opasnija tijekom cijele utakmice i imala 21 udarac prema Interovim vratima, od čega je osam lopti išlo u okvir. S druge strane, momčad koju od ove sezone vodi Antonio Conte imala je samo osam pokušaja od kojih je jedan bio opasan Unitedove vratare.

Marcelo Brozović bio je u početnoj postavi Intera i igrao je do 83. minute, dok je Ivan Perišić ušao na početku drugog poluvremena.

Inter će sljedeću utakmicu na azijskoj turneji odigrati u srijedu, 24. srpnja, u Nanjingu, a suparnik će im biti Juventus. Manchester United će u četvrtak, 25. srpnja, u Šangaju igrati protiv Tottenhama.