HNL Slaven uvjerljiv protiv desetorice Osječana

U nedjeljnom susretu petog kola HNL-a Slaven Belupo je u Koprivnici slavio protiv Osijeka 3:0 pred oko tisuću gledatelja.

slaven je od samog početka ušao u meč sa puno više želje, ali i prilika. Pokušali su Brlek, Ejupi, Purić i Paracki, ali ni jedna lopta nije pronašla svoj put u osječka vrata. Sve do 35. minute, kada je Paracki, nakon slobodnog udarca Savića, glavom pogodio sa desetak metara.

U 51. minuti Osjekov Mandić dobiva izravni crveni karton nakon oštrog starta na Puriću. Domaćini su povećali svoje vodstvo u 69. minuti. ‘Pomogao’ im je pritom Lukić koji je poslao loptu u vlastitu mrežu. Konačan rezultat postavlja Delić u 84. minuti.

Slaven je sada peti sa šest bodova, a Osijek je stepenicu iza njih sa bodom manje. Sutra je od 20 sati na rasporedu jedina preostala utakmica petog kola između Hajduka i Lokomotive.