HNL Rijeka uvjerljiva protiv Rudeša

Zagreb, 01.10.2017 - Utakmica 11. kola Prve HNL Rudeš - Rijeka.   foto HINA/ Daniel KASAP /dk

U posljednjem susretu 11. kola HNL-a nogometaši Rijeke slavili su protiv Rudeša u Kranjčevičevoj sa 5:1.

Već u osmoj minuti Josip Mišić dovodi Rijeku u vodstvo, ali u 29. izjednačuje Mario Budimir. S tim se rezultatom otišlo na poluvrijeme, a već na početku nastavka Rijeka rješava pitanje pobjednika.

U 50. minuti pogodio je Mario Gavranović, a Heber je bio precizan u 54. i 60. minuti susreta. Konačan rezultat postavio je Gavranović u 89. minuti susreta. Vratar Rijeke Simon Sluga bio je jedan od boljih pojedinaca susreta, te zaustavio nekoliko opasnih pokušaja Rudeša. Ipak, Rijeka je na kraju je Rijeka uvjerljivo slavila.

Rijeka je druga sa 25 bodova, četiri manje od vodećeg Dinama. Rudeš je pretposljednji sa sedam osvojenih bodova.

OZNAKE: Rijeka, HNL, rudeš