HNL Rijeka slavila u Zaprešiću i vratila se na +6

26.02.2017., Zapresic - MAXtv Prva liga, 22. kolo, Inter Zapresic - HNK Rijeka. Slavlje nakon pogotka Josipa Misica.

Pobjedom 2:1 nad Interom nogometaši Rijeke vratili su se na šest bodova prednosti ispred Dinama.

Rijeka je povela u Zaprešiću preko Josipa Mišića već u osmoj minuti, ali samo minutu kasnije izjednačenje donosi Jakov Filipić, koji je ispao i tragičar utakmice jer je njegov autogol iz 48. minuti Rijeci donio sva tri boda.

Nakon kompletiranog 22. kola Rijeka je vodeća sa 58 bodova, šest više od drugog Dinama. Slijede Hajduk sa 41 i Osijek sa 38 bodova. Dno tablice ‘drže’ Split sa 12 i Cibalia sa 9 bodova.

OZNAKE: Rijeka, HNL, inter