HNL Osijek preokretom do pobjede nad Lokomotivom

Zagreb, 12.08.2017 - Utakmica 5. kola Prve HNL Lokomotiva - Osijek. Na fotografiji  slavlje igraèa Lokomotive. Na fotografiji Nikola Jambor, Matko Babiæ.
foto HINA/ Denis CERIÆ /dc

Nogometaši Osijeka pobijedili su u subotu na gostovanju kod Lokomotive sa 3:2. Lokomotiva je na poluvrijeme otišla s vodstvom od 2:1, ali Osječani u drugom poluvremenu rade preokret.

Lokomotiva je povela u 15. minuti preko Muse, a izjednačio je Pušić deset minuta kasnije. Novo vodstvo Lokomotivi donosi Capan u 44. minuti. Perošević je u 79. minuti sa bijele točke Osijeku donio izjednačenje, a pogodak za sva tri boda postigao je Boban u 85. minuti utakmice.

Osijek je sada na četvrtom mjestu sa 9 bodova, koliko imaju i treća Rijeka i peti Slaven. Lokomotivca je sedma sa 4 osvojena boda.

Danas još igraju Inter i Istra, a peto kolo sutra zaključuju Cibalia i Rudeš.

OZNAKE: HNL, Osijek, lokomotiva