HNL Inter i Rijeka podijelili bodove, oba gola pala u sudačkoj nadoknadi

Luka Stanzl/PIXSELL

Nogometaši Intera i Rijeke u nedjelju su u Zaprešiću podijelili bodove u utakmici četvrtog kola HNL-a. Utakmica je završila rezultatom 1:1.

Rijeka je povela u prvoj minuti sudačke nadoknade prekao Gavranovića, a bod Interu donio je Puljić samo minutu kasnije, u 92. Rijeka je mogla odnijeti i sva tri boda, ali vratar Intera Čović obranio je jedanaesterac Gavranoviću u 28. minuti susreta.

Rijeka je i dalje vodeća momčad HNL-a sa 10 bodova. Drugi je Slaven sa 8 bodova. Slijedi Dinamo sa sedam i utakmicom manje, te Hajduk sa 6 i dvije utakmice manje. Cibalija je na samom dnu ljestvice sa jednim osvojenim bodom iz četiri utakmice. Jedan bod ima i Istra, ali iz tri utakmice.

OZNAKE: Rijeka, HNL, inter