HNL Erceg i Futacs za četvrto uzastopno slavlje Hajduka

30.04.2017., stadion Aldo Drosina, Pula - MAXtv 1. HNL, 31. kolo, NK Istra 1961 - HNK Hajduk. Photo: Dusko Marusic/PIXSELL

Nogometaši Hajduka u nedjelju su ostvarili četvrtu uzastopnu pobjedu. U sklopu 31. kola HNL-a u Istri su na stadionu Aldo Drosina pobijedili Istru sa 2:0.

Do konačnog rezultata Splićani su došli već u prvom poluvremenu. Prvo je u 19. minuti pogodio Ante Erceg nakon asistencije Futacsa, a u 32. minuti Futacs postavlja konačni rezultat nakon odbijene lopte.

Hajduk je sa 59 bodova zadržao treće mjesto, te ima tri boda prednosti ispred četvrtog Osijeka, koji utakmicu protiv Lokomotive igra u ponedjeljak u 18 sati. Istra je ostala na 33 boda na sedmom mjestu. Vodeća je i dalje Rijeka sa 79 bodova, osam više od prvog pratitelja, Dinama.

OZNAKE: HNL, Hajduk, Istra