HNL Dinamo slavio u Gradskom vrtu

Zagreb, 28.10.2017 - Utakmica 14. kola Prve HNL Dinamo - Rijeka.
foto HINA/ Daniel KASAP /dk

Nogometaši zagrebačkog Dinama pobjednički se vraćaju kući sa gostovanja na osječkom Gradskom vrtu. Protiv Osijeka su u subotu slavili sa 4:2.

Soudani je doveo ‘Modre’ u vodstvo u 15. minuti, a do kraja poluvremena vodstvo je udvostručio Arijan Ademi u 38. minuti. Povisio je Dani Olmo u 57., a na 4:0 Dinamo dovofi Ademi svojim drugim pogotkom u 68. minuti.

Osijek se oko 70. minute utakmice ‘probudio’ te u tri minute zabio dva pogotka. Grezda je bio precizan u 47., Boban u 77. minuti. Ipak, za više od toga domaćini nisu imali snage ni spretnosti.

Dinamo je tako i dalje jedina neporažena momčad, a prve pratitelje ‘prešišao’ je za 15 bodova. Na drugom je mjestu Rijeka sa 38 bodova, koliko ima i treći Hajduk, ali s utakmicom manje. osijek je četvrti sa 36 bodova.

OZNAKE: Dinamo, HNL, Osijek