HNL Dinamo slavio protiv Intera

04.03.2017., stadion Maksimir, Zagreb - MAXtv 1. HNL, 23. kolo, GNK Dinamo - NK Inter Zapresic. Josip Pivaric. Photo: Marko Prpic/PIXSELL

Nogometaši Dinama u subotu su na Maksimiru pobijedili Inter sa 2:0 u utakmici 23. kola HNL-a.

U vodstvo su došli u 43. minuti utakmice preko Josipa Pivarića, koji je krasno pogodio iz slobodnog udarca. Na konačnih 2:0 povisio je Armin Hodžić u 89. minuti.

Jučer su Istra i Slaven Belupo odigrali bez pogodaka, a danas se još igra utakmica između Rijeke i Lokomotive. Kolo sutra zatvaraju Osijek i Hajduk te Split i Cibalia.

Diamo je s današnjom pobjedom došao na -3 od vodeće Rijeke. Inter se nalazi na osmom mjestu s 21 bodom.

OZNAKE: Dinamo, HNL, inter