HNL Almeida dvostruki strijelac, Lokomotiva izjednačila u zadnjim sekundama

Split, 17.9.2017. - Utakmica 9. kola Prve HNL Hajduk - Rijeka. Na fotografiji navijaèka skupina Torcida.
foto HINA/ Mario STRMOTIÆ/ ml

Nogometaši Hajduka i Lokomtive u nedjelju su na Poljudu podijelili bodove – utakmica je završila rezultatom 2:2.

Lokomotiva je došla u vodstvo u 65. minuti preko Ivana Krstanovića, nakon što je zagrebačka momčad promašila nekoliko izglednih prilika u prvom poluvremenu. Portugalski napadač Hugo Almeida ušao je u 71. minuti, a već minutu kasnije zabija svoj prvi pogodak za Hajduk. Iako, situacija je bila vrlo dvojbena, Portugalac se možda nalazio i u zaleđu.

Almeida donosi i vodstvo Hajduku u 90. minuti susreta za veliko slavlje na Poljudu. Ali, kao što su svoje navijače koštali živaca puno puta ranije – Hajduk je isto ponovio i danas. Primili su pogodak u zadnjim trenucima susreta. Strijelac je bio Luka Capan. Potom je na centru došlo do masovnog naguravanja, pa je sudac odsviro kraj susreta.

Hajduk je ostao treči sa 17 bodova, bodom više od Osijeka, koji svoj susret desetog kola igra sutra protiv Rudeša. Lokomotiva je šesta sa 11 bodova.

OZNAKE: lokomotiva, HNL, Hajduk