Hat-trick Rebića u kup slavlju Frankfurta

Budimpešta: Kvalifikacijska utakmica za Europsko prvenstvo 2020. između Mađarske i Hrvatske 24.03.2019., Budimpesta, Madjarska - Kvalifikacijska utakmica za Europsko nogometno prvenstvo 2020. skupine E na stadionu Groupama Arena izmedju  Madjarske i Hrvatske. Ante Rebic Photo: Sanjin Strukic/PIXSELL

Sanjin Strukic/PIXSELL

U prvom kolu 77. izdanja njemačkog nogometnog kupa Eintracht Frankfurt je rezultatom 3-5 (2-2) svladao trećeligaša Waldhof iz Manheima.

Preokret i potvrdu pobjede gostiju s tri pogotka je donio hrvatski reprezentativac Ante Rebić.

Domaći su golovima Valmira Sulejmanija u 3. i 11. minuti stekli 2-0 prednost, no do kraja prvog poluvremena Hutterova momčad preko Daichija Kamade (21.) i Filipa Kostića (45+1) stiže do izjednačenja.

U nastavku rezultatsku prednost ponovno stječe Waldhof, strijelac za 3-2 je Jan Hendrik Marx u 72. minuti. Tada kreće show 25-godišnjeg hrvatskog reprezentativca.

Mrežu Markusa Scholza tresao je u 76., 81. i 88. minuti.

OZNAKE: ante rebić