Guardiola otkrio zašto je isključen

epa05850792 Manchester City's head coach Pep Guardiola reacts during the UEFA Champions League Round of 16, second leg soccer match between AS Monaco and Manchester City, at Stade Louis II, in Monaco, 15 March 2017.  EPA/GUILLAUME HORCAJUELO

Trener Manchester Cityja Pep Guardiola drugo je poluvrijeme jučerašnjeg uzvrata četvrtfinala Lige prvaka protiv Liverpoola proveo na tribinama. Za engleske je medije kazao da nije isključen zbog vrijeđanja suca, već zbog protestiranja zbog poništenog gola ‘Građanima’.

Nakon što je sudac označio kraj prvog poluvremena, prišao mu je Guardiola i pokušao rzagovarati s njim, žaleći se na ponušteni gol Sanea zbog zaleđa. “Rekao sam sucu da je bio gol. Milner je dodao loptu Saneu. Rekao sam da je bio gol, i zato sam isključen”, rekao je Guardiola nakon utakmice.

“Razlika je na odmor otići s 1:0 ili 2:0. Nisam vrijeđao suca, samo sam rekao da je bio gol”, dodao je španjolski trener, dodajući da je City odigrao odlično prvo poluvrijeme. Sjetio se suca Lahoza i od prošle sezone, te dodao da ‘ga poznaje’ još iz Španjolske.