Gol Vlašića, CSKA ispustio pobjedu

Hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić bio je strijelac za moskovski CSKA u 2-2 (1-0) domaćem remiju protiv Ufe u susretu 21. kola ruskog nogometnog prvenstva.

Vlašić je doveo CSKA u vodstvo u 25. minuti preciznim prizemnim udarcem sa 14 metara. Bio je to njegov peti ovosezonski prvenstveni gol.

Domaći su povećali na 2-0 sredinom nastavka preko Čalova (64), no gosti su u samoj završnici uspjeli šokirati favorita i golovima Bizjaka (87) te Igbouna (90+3) stići do neočekivanog boda.

Vlašić je igrao do 84. minute, dok je Kristijan Bistrović odigrao svih 90 minuta za CSKA koji je propustio priliku izbiti na drugo mjesto ljestvice. Sada je treći sa 37 bodova, jednim manje od drugog Lokomotiva, a jednim više od četvrtog Spartaka, dok je na vrhu Zenit sa 44 boda. Ufa je, pak, pretposljednja 15. sa 17 bodova, jednim manje od 14. Anžija, a pet više od posljednjeg Jeniseja.