epa05883364 Monaco's Kylian Mbappe (C) vies for the ball with Thiago Silva (L) of Paris Saint Germain during the French Coupe de la Ligue final soccer match between Paris Saint-Germain (PSG) and Monaco at Parc Olympique Lyonnais stadium in Lyon, France, 01 April 2017.  EPA/CHRISTOPHE PETIT TESSON

Nogometaši PSG-a u subotu su četvrti put zaredom osvojili francuski Liga kup, svladavši u finalu igranom u Lyonu Monaco sa 4:1.

Pariška je momčad povela već u četvrtoj minuti preko Draxlera, ali neizvjesnost vraća Lemar u 27. pogodivši za izjednačenje. Novo vodstvo PSG-u donosi Di Maria u 44. minuti. U drugom su poluvremenu nogometaši PSG-a postigli još dva pogotka – Cavani je pogađao u 54. i 90. minuti susreta.

Prvi vratar hrvatske nogometne reprezentacije Danijel Subašić branio je odigrao je cijelu utakmicu za Monaco.