FRANCUSKI KUP U četvrtfinalima slavili PSG, Tolouse i Lille

EPA/YOAN VALAT

U srijedu su odigrane tri četvrtfinalne utakmice francuskog kupa, PSG je slavio protiv Lyona, dok je Tolouse pobijedio Marseille nakon produžetaka, a Lille Giuncamp nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. Jučer je Bordeaux sa 2:0 slavio protiv Lorienta.

Adrien Rabiot doveo je PSG u prednost u 17. minuti, a poravnao je corentin Tolisso u 42. minuti. Konačnih 2:1 postavio je Lucas Moura u 73. minuti na asistenciju Angela di Marije.

Nakon što je 120 minuta završilo bez pogodaka, Lille je bio bolji od Guincampa u izvođenju penala. Za Lille su pogodili Boufal, Sidibe, Tallo i Bautheac, a jedini je promašio Mavuba. Kod Guincampa su pogodili Giresse i Erding, a promašili Benezet i Leveque.

Tolouse je protiv Marseillea poveo u 25. minuti golom Wissama Ben Yeddera, a gosti su izjednačili samo dvije minute nakon toga. U 27. strijelac je bio Georges-Kevin Nkoudou. Tim je rezultatom završilo 90 minuta, a Tolouse je do pobjede stigao u produžetku – u 99. minuti pogodio je Martin Braithwaite.

OZNAKE: Francuska, psg, lille, kup, tolouse