Dani Olmo zabio prvi pogodak u Bundesligi

15.01.2020., Rovinj - Nogometasi Dinama odradili jos jedan trening u skopu priprema. Dani Olmo.

Marko Lukunic/PIXSELL

Bivši nogometaš Dinama, Španjolac Dani Olmo sinoć je postigao svoj prvi pogodak za momčad Leipziga.

Leipzig je u posljednjem susretu 29. kola njemačke Bundeslige slavio kod Kölna sa 4:2, a Olmo je postigao četvrti gol za pobjednike.

Poveli su domaćini u sedmoj minuti golom Jhona Cordobe, no u 20. minuti Patrik Schick zabija izjednačujući gol za Leipzig. Christopher Nkunku povećava vodstvo Leipziga u 38. minuti na 2-1, a u drugom poluvremenu u 50. minuti Timo Werner podiže na 3-1 za Leipzig. Anthony Modeste smanjuje na 3-2 pogotkom u 55. minuti, ali onda dvije minute kasnije Olmo zabija svoj prvi gol u Bundesligi za konačan rezultat 4-2.

Olmo je travnjak napustio u 78. minuti.

Leipzig se ovom pobjedom vratio na treće mjesto Bundeslige s 58 bodova, a druga Borussia sada im ‘bježi’ samo dva boda.