Curro Torres više nije trener Istre 1961

Koprivnica: 10. kolo Prve HNL, NK Slaven Belupo - NK Istra 1961 06.10.2018., Gradski stadion, Koprivnica - Hrvatski telekom Prva liga, 10. kolo, NK Slaven Belupo - NK Istra 1961. Cristobal Emilio Curro Torres Ruiz, trener Istre.

Zbog osobnih razloga trenera, Curro Torres i NK Istra 1961 odlučili su sporazumno prekinuti suradnju. NK Istra 1961 želi treneru Torresu puno uspjeha u nastavku karijere, objavio je pulski prvoligaš na službenim stranicama.

Torres odlazi s klupe Istre nakon remija 1:1 na domaćem terenu protiv favoriziranog Osijeka. Gosti su poveli u 29. minuti i imali su priliku pobjedom skočiti na drugo mjesto Prve HNL, no Istra je golom u završnici susreta uspjela izboriti remi, prvi nakon četiri uzastopna domaća poraza.

Momčad Istre je pretposljednja na ljestvici s devet bodova iz 12 susreta. Posljednji Rudeš je skupio dva.