Copa America: Brazil na krilima Neymara nadigrao Peru, Kolumbija i Venezuela bez golova

Copa America 2021 - Group A - Brazil v Venezuela Soccer Football - Copa America 2021 - Group A - Brazil v Venezuela - Estadio Mane Garrincha, Brasilia, Brazil - June 13, 2021 Brazil's Neymar celebrates scoring their second goal with teammates REUTERS/Henry Romero     TPX IMAGES OF THE DAY HENRY ROMERO

HENRY ROMERO/REUTERS/PIXSELL

Brazil je pobijedio Peru 4-0 a Kolumbija i Venezuele odigrali su bez golova u utakmicama drugog kola Skupine B Copa Americe. Brazil je nakon dvije utakmice na šest bodova, Kolumbija ima četiri, Venezuela ima jedan a Ekvador i Peru sa po jednom odigranom utakmicom su još bez bodova.

Brazil je na poluvremenu imao vodstvo golom Alexa Sandra, a u drugom poluvremenu je preko Neymara, Ribeira i Richarlisona došao do uvjerljivih 4-0. Neymar je osim pogotka sudjelovao u akcijama kod ostala tri gola Brazila i dominirao utakmicom.

Kolumbija je bila bolja kroz cijelu utakmicu protiv Venezuele, ali ostalo je 0-0, sjajan je bio vratar Wuilker Farinez, inače golman francuskog Lensa koji je zaustavio sve pokušaje Muriela, Zapate i ostatka kolumbijske ekipe. Na samom kraju utakmice Kolumbija je ostala sa igračem manje, Luis Diaz (Porto) je zaradio crveni karton.

OZNAKE: Copa America