Bundesliga: RB Leipzig nije uspio protiv Eintrachta, iako je igrao na svom terenu

epa09074026 Emil Forsberg of RB Leipzig celebrates with Yussuf Poulsen, Alexander Sorloth and Nordi Mukiele after scoring their side's first goal  during the Bundesliga match between RB Leipzig and Eintracht Frankfurt at Red Bull Arena in Leipzig, Germany, 14 March 2021.  EPA/BORIS STREUBEL / POOL DFL regulations prohibit any use of photographs as image sequences and/or quasi-video.

EPA/BORIS STREUBEL

Nogometaši RB Leipziga nisu uspjeli pobijediti na svom terenu Eintracht iz Frankfurta u dvoboju 25. kola njemačke Bundeslige koji je završio podjelom bodova 1-1 (0-0).

Forsberg je doveo Leipzig u vodstvo u 47. minuti, a Kamada je u 61. minuti izjednačio na konačnih 1-1.

Nogometaši Arminije ostvarili su veliku pobjedu na gostovanju u Leverkusenu, gdje su svladali domaći Bayer s 2-1 i maknuli se iz zone ispadanja.

Gosti iz Bielefelda poveli su u 18. minuti pogotkom Doana. Prednost Arminije udvostručio je Okugawa u 57. minuti. Počasni pogodak za domaće postigao je Schick u 85. minuti.

Hrvatski reprezentativac Tin Jedvaj ostao je na klupi za pričuvne igrače domaće momčadi.

Vodeći Bayern s 58 bodova

Bayer je s 40 bodova ostao na šestom mjestu, a Arminija je s 22 boda skočila na 15. poziciju.

Hertha (21), Mainz (21) i Schalke (10) su ostali u zoni ispadanja iz Bundeslige. Vodeći Bayern ima 58 bodova, četiri više od drugoplasiranog RB Leipziga. Treći je Wolfsburg s 48 bodova, a četvrti Eintracht s 44.