BUNDESLIGA Kramarić zabio u porazu Hoffenheima

EPA/UWE ANSPACH

Hrvatski napadač Andrej Kramarić postigao je jedini pogodak za Hoffenheim u porazu od Borussije Mönchengladbach u 31. kolu njemačke Bundeslige. Borussija je na kraju kod kuće slavila sa 3:1.

Domaćini su u vodstvo stigli već u sedmoj minuti autogolom Heremyha Toljana. Na 2:0 povisio je Mahmoud Dahoud u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Kramarić je smanjio u 54. minuti na dodavanje Kevina Vollanda, a konačnih 3:1 postavlja Andre Hahn u 61. minuti.

Kramarić je odigrao cijelu utakicu za Hoffenheim, za koji je danas upisao 12. nastup, a ovo mu je bio peti pogodak u dresu njemačkog kluba.

Borussia je današnjom pobjedom došla na 48 bodova i etog mjesta. Imaju bod manje od četvrte Herthe. Hoffenheim je 14. momčad Bundeslige sa 34 boda, od zone ispadanje udaljeni su tri boda.